Nowa Era Budowy Basenów

Pierwsze baseny utworzone z wykładziny PCV to początki  lat siedemdziesiątych. Od tego czasu jej użycie  stale  rośnie, aż do momentu największego udziału w rynku. Możemy z pewnością stwierdzić, że dwa baseny spośród trzech w Europie są pokryte wykładziną PCV. Przyczyny tego sukcesu są łatwe do zrozumienia. Zastosowanie wykładzin PVC gwarantuje bardziej efektywne wykorzystanie,  wkładka PCV  hydroizoluje i pełni funkcje dekoracyjne. Oznacza to niższe koszty budowy basenu i szybszą instalację.

Wyjątkowe cechy fizyko-chemiczne folii PCV umożliwiają obniżenie kosztów w perspektywie średniookresowej, gdyż nie wymaga zabiegów konserwacyjnych, które są ciągłe, a nie konieczne w przypadku lakierowanych lub kaflowych powłok basenów, i tym podobnych.

Folia PCV nie podlega jakiejkolwiek modyfikacji molekularnej: jego formuła z leczeniem BIO-SHIELD gwarantuje absolutną odporność na rozwój mikroorganizmów (grzybów, bakterii, zarodników) hamując ich proliferację.

Szybkie ustawienie, szczególnie w porównaniu z tradycyjnym pokryciem ceramicznym, to kolejny punkt siły folii PCV, w szczególności w zakresie robót publicznych (parków wodnych, torów saneczkowy, pół-olimpijskich wielkości i olimpijskich basenów, basenów fali,  itd ...) Elastyczność tego produktu pozwala objąć basen dowolnym kształtem nawet przy bardzo skomplikowanych projektach, (skimmer i baseny bez krawędzi.) 
Wykładzina  PCV jest szeroko stosowana w pokryciu basenów, które zostały utworzone  z paneli metalowych lub wszelkiego rodzaju materiałów budowlanych ; a w tych przypadkach redukcja kosztów jest dramatyczna.

Wszystkich zainteresowanych budową basenu zapraszamy do kontaktu z nami. Baseny budujemy zarówno w Poznaniu jak i całej Polsce.

 
Szybki kontakt

Nasze aukcje

Wszystkie prawa zastrzeżone dla BasenyPoznan.pl (ul. Poznańska 62, 62-025 Siekierki Wielkie)Strona wykonana przez marigraf.pl