WYPOSAŻENIE

Każda pływalnia, czy to publiczna, czy prywatna, wymaga regularnej pielęgnacji. Do tego celu warto wykorzystać odpowiednie akcesoria, wchodzące w skład standardowego i dodatkowego wyposażenia basenów. Jednym z takich przydatnych sprzętów jest elektrolizer soli. To innowacyjne urządzenie, zwane też chloratorem, przeznaczone jest do tworzenia chloru w wodzie. Produkcją tego pierwiastka sterują automatyczne systemy, a ich uruchomienie się i zakres działania zależy od temperatury wody. Elektrolizer jest wyposażony w 8 funkcji, a także w czujniki przepływu. Na zmianę jego koloru wpływa zawartość soli w wodzie, przy czym zielony sugeruje odpowiedni poziom tego składnika, a żółty i czerwony sygnalizuje konieczność zastosowania chloratora. Urządzenie bez problemu dopasujesz do swoich potrzeb w zależności od rozmiarów basenu.

W naszym sklepie w Poznaniu zaopatrzysz się także w praktyczne stalowe uchwyty końcowe i przelotowe poręczy, a także w kratki rynny przelewowej wraz z funkcjonalnymi narożnikami stanowiącymi ich wykończenie. Akcesoria te mają wysoki poziom odporności na promieniowanie UV. Ich antypoślizgowa powierzchnia zwiększa bezpieczeństwo użytkowania basenu.

Kupisz tutaj także praktyczne trzy-, cztero- lub pięciostopniowe drabinki basenowe i dodatkowe akcesoria do nich. Specjalne kołnierze wykonane ze stali nierdzewnej umożliwiają szybki i łatwy montaż oraz demontaż tych drabin. Dzięki temu nie ma konieczności ich zabetonowania na stałe. Udźwig każdego stopnia w drabince wynosi ok. 120 kg. Pokrycie jej powierzchni antypoślizgową warstwą zmniejsza prawdopodobieństwo wypadków podczas wchodzenia lub wychodzenia z wody.

Kupując wyposażenie basenów, zwróć uwagę na to, czy do danego zestawu dołączono komplet przydatnych śrubek i wkrętów. Ułatwi to montaż danej części oraz jej demontaż w razie potrzeby.

Wyniki: 2