folia basenowa ALKORPLAN 2000

W publicznych i prywatnych pływalniach często stosuje się folie basenowe. To produkty, które przeznaczone są do spełniania dwóch zadań. Z jednej strony mają one zapewnić skuteczną hydroizolację niecki, z drugiej natomiast gwarantują jej estetyczny wygląd. Dostępna w naszym sklepie folia basenowa ALKORPLAN została wykonana z plastyfikowanego polichlorku winylu. Dodatkowo pokryto ją dwoma warstwami PVC oraz poliestrowym wkładem. To gwarantuje jej najwyższy poziom szczelności. Produkt jest uniwersalny. Z powodzeniem spełnia on swoje funkcje zarówno w przypadku basenów krytych, jak i odkrytych.

Folia basenowa ALKORPLAN przystosowana jest do montażu we wszystkich rodzajach ścianek niecki. Jej zaletą jest odporność na różne zabrudzenia. Zanieczyszczoną powierzchnię wystarczy przetrzeć szmatką zwilżoną wodą lub detergentem. Produkt jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki zastosowaniu techniki zgrzewania gorącym powietrzem ma on jednolitą powierzchnię. Wybraną wykładzinę montuje się bezpośrednio na miejscu budowy niecki. Nadaje się ona do przykrywania tak nowych, jak i starszych basenów.

Przy tworzeniu folii basenowej ALKORPLAN producent wziął pod uwagę zindywidualizowane potrzeby swoich klientów. Dzięki temu wyrób dostępny jest w różnych rozmiarach, kształtach oraz wariantach kolorystycznych. W naszym sklepie zaopatrzysz się nie tylko w białe, ale także w turkusowe, szare i niebieskie folie. Dodatkowo kupisz tutaj także praktyczny wypełniacz do spoinowania miejsc zgrzewania produktu. Preparat dostępny jest w szczelnym opakowaniu ważącym 1 kg.

Wyniki: 4