POMPY DOZUJĄCE, SONDY I AUTOMATYKA

Woda w publicznych pływalniach, a także przydomowych basenach musi być na bieżąco poddawana procesowi oczyszczania i uzdatniania. Do realizacji tego celu stosuje się odpowiednio dobrany automat dozujący chemię. Nowoczesne urządzenie jest proste w obsłudze.Jego montaż zajmuje tylko kilka minut. Przy pomocy maszyny można na bieżąco monitorować współczynnik pH wody oraz aktualny poziom znajdującego się w niej chloru. Sprzęt wyposażono dodatkowo w innowacyjny kontroler cyfrowy, na którym możesz samodzielnie ustawić żądane wartości progowe. W automacie dozującym chemię do basenu znajduje się też komora amperometryczna.

W zestawie z urządzeniem sprzedawane są również inne akcesoria. W zależności od wybranego modelu można zaopatrzyć się m.in. w nypel ssący i zawory wtryskowe, a także w specjalne dwumetrowe wężyki przeznaczone do ssania i do wtrysku. Opcjonalnie istnieje także możliwość dokupienia specjalnych lanc oraz czujników przepływu, a także obejm na rurę. Warto zaopatrzyć się też w odpowiednie pompy przeznaczone do dozowania chemii do basenu.

Automat dozujący nadaje się do zamontowania w ścianie. W tym celu należy wykorzystać dołączone do zestawu śruby oraz zatyczki. Opanowaniu tajników działania urządzenia sprzyja zapoznanie się z instJrukcją obsługi dostępną w kilku wersjach językowych, w tym także w języku polskim.

Sprzęt zaopatrzono w specjalne sondy przeznaczone do monitorowania różnych parametrów wody basenowej. Po przeanalizowaniu wszystkich wartości dochodzi do automatycznego dozowania płynnej chemii do basenu.

Wyniki: 6